امام جعفر صادق علیه السلام: رغبت و تمایل به دنیا مایه غم و اندوه و زهد و بـى میلى به دنیا سبب راحتى قلب و بدن است . / تحف العقول صفحه 358 پيامبر (ص ) :موضع الصلوة من الدين کموضع الرأس من الجسد./ جايگاه نماز در دين ، مانند جايگاه سر در بدن است . / کنز العمال ، ج 7، حديث 18972 پيامبر (ص ) : قره عينی فی الصلاة / روشنی چشم من در نماز است . / نهج الفصاحه ، ص ,283 حديث .1343 امام علی (ع ) : فيما اوصی به اميرالمؤمنين - عليه السلام - عند وفاته : الصلوة ، الصلوة ، الصلوة . / در آن چيزی که اميرالمومنين (ع ) هنگام وفات وصيت کرد، اين بود: نماز،نماز، نماز. / مستدرک الوسائل ، ج 1، ص 173 امام صادق (ع ) :اذا قام المصلی الی الصلاة ، نزلت عليه الرحمة من اعنان السماء الی اعنان الارض و حفت به الملائکة و ناداه ملک لو يعلم هذاالمصلی ما فی الصلاة ماانفتل / هنگامی که انسان به نماز ايستاد، رحمت خدا ازآسمان بر او نازل مي شود و ملائکه اطرافش را احاطه مي کنند و فرشته ای مي گويد: اگراين نمازگزار ارزش نماز را مي دانست هيچ گاه از نماز منصرف نمي شد.( اصول کافي ، ج 3، ص 265 )
منو اصلی
 
حمایت از تولید ملی و تاثیر آن بر سیاست کلان کشور
نام گذاری هر سال توسط مقام عظمای ولایت در راستای بسط یک اندیشه سازنده در کشور؛ نشان از دوراندیشی زعیم مسلمین جهان ؛ در پیشبرد ریزساختارهای نظام اسلامی به سوی قله های پیشرفت و معرفت انسانی دارد.
 شنبه ١٩ فروردين ١٣٩١ - نظرات : ٠متن کامل >>
روز؛
واکنش وزارت خارجه به اظهارات اوباما
آزادی 2 تبعه آمریکایی متهم به جاسوسی در ایران در چهارشنبه هفته گذشته با شیطنت طرف آمریکایی در استقبال از این آزادی مواجه شد.
 دوشنبه ٤ مهر ١٣٩٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
اركان اصلی بيداری اسلامی از نگاه حضرت امام خامنه‌ای
شعارها و اصول بايد تنقيح و با مبانى و محكمات اسلام تطبيق داده شوند. استقلال، آزادى، عدالت‌خواهى، تسليم نشدن در برابر استبداد و استعمار، نفى تبعيض‌هاى قومى و نژادى و مذهبى، نفى صريح صهيونيزم؛ اينها اركان نهضت‌هاى امروز كشورهاى اسلامى است و همه برگرفته از اسلام و قرآن است.
 دوشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
سفارت رژیم صهیونیستی در قاهره تسخیر شد + تصاویر
در حالی که برخی خبرها، حكايت از فرار سفير رژيم صهيونيستي از قاهره دارد، اخبار رسیده حاکی است که سفیر رژیم صهیونیستی به همراه همکاران خود، در فرودگاه قاهره و در بخش ویژه این فرودگاه تحت شدیدترین تدابیر امنیتی نگهداری می‌شوند تا در اسرع وقت، خود را از این کشور خارج کنند/ اکنون بسیاری از مدارک سفارت رژیم صهیونیستی، توسط جوانان انقلابی مصر به میان خیابان پرتاب شده است که...
 شنبه ١٩ شهريور ١٣٩٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
نياز هاي آمريكا؛
آمريکا نيازمند متحداني است که ارزش هاي اسلامي را دنبال كنند
انديشکده "مرکز مطالعات راهبردي و بين‌الملل"، در گزارشي که به قلم "آنتوني كردزمن"، "وارون ويرا"، و "آرين فيتزجرالد" منتشر کرده، آورده است: ترکيه از قديم‌الايام رقيب ايران در منطقه بوده و تفاوت‌هاي سياسي و مذهبي زيادي با ايران دارد؛ اما مخالفت ترکيه با اقدامات قهري اروپا و آمريکا عليه برنامه هسته‌اي ايران، و به رسميت شناختن حق ايران در استفاده صلح‌آميز از انرژي هسته‌اي، باعث تنش در روابط ترکيه با غرب شده است.
 شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 صفحه بعدی >>