دبیر خانه ستاد عالی اقامه نماز دانشگاه های کشور(مدیریت فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها)
 

فراخوان علمی بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز با عنوان " نماز و كاهش آسیب های اجتماعی "
فراخوان علمی بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز با عنوان " نماز و كاهش آسیب های اجتماعی "ادامه مطلب...
 چهارشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

حمایت از تولید ملی و تاثیر آن بر سیاست کلان کشور
نام گذاری هر سال توسط مقام عظمای ولایت در راستای بسط یک اندیشه سازنده در کشور؛ نشان از دوراندیشی زعیم مسلمین جهان ؛ در پیشبرد ریزساختارهای نظام اسلامی به سوی قله های پیشرفت و معرفت انسانی دارد.
 شنبه ١٩ فروردين ١٣٩١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روز؛
واکنش وزارت خارجه به اظهارات اوباما
آزادی 2 تبعه آمریکایی متهم به جاسوسی در ایران در چهارشنبه هفته گذشته با شیطنت طرف آمریکایی در استقبال از این آزادی مواجه شد.
 دوشنبه ٤ مهر ١٣٩٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

اركان اصلی بيداری اسلامی از نگاه حضرت امام خامنه‌ای
شعارها و اصول بايد تنقيح و با مبانى و محكمات اسلام تطبيق داده شوند. استقلال، آزادى، عدالت‌خواهى، تسليم نشدن در برابر استبداد و استعمار، نفى تبعيض‌هاى قومى و نژادى و مذهبى، نفى صريح صهيونيزم؛ اينها اركان نهضت‌هاى امروز كشورهاى اسلامى است و همه برگرفته از اسلام و قرآن است.
 دوشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

سفارت رژیم صهیونیستی در قاهره تسخیر شد + تصاویر
در حالی که برخی خبرها، حكايت از فرار سفير رژيم صهيونيستي از قاهره دارد، اخبار رسیده حاکی است که سفیر رژیم صهیونیستی به همراه همکاران خود، در فرودگاه قاهره و در بخش ویژه این فرودگاه تحت شدیدترین تدابیر امنیتی نگهداری می‌شوند تا در اسرع وقت، خود را از این کشور خارج کنند/ اکنون بسیاری از مدارک سفارت رژیم صهیونیستی، توسط جوانان انقلابی مصر به میان خیابان پرتاب شده است که...
 شنبه ١٩ شهريور ١٣٩٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
نياز هاي آمريكا؛
آمريکا نيازمند متحداني است که ارزش هاي اسلامي را دنبال كنند
انديشکده "مرکز مطالعات راهبردي و بين‌الملل"، در گزارشي که به قلم "آنتوني كردزمن"، "وارون ويرا"، و "آرين فيتزجرالد" منتشر کرده، آورده است: ترکيه از قديم‌الايام رقيب ايران در منطقه بوده و تفاوت‌هاي سياسي و مذهبي زيادي با ايران دارد؛ اما مخالفت ترکيه با اقدامات قهري اروپا و آمريکا عليه برنامه هسته‌اي ايران، و به رسميت شناختن حق ايران در استفاده صلح‌آميز از انرژي هسته‌اي، باعث تنش در روابط ترکيه با غرب شده است.
 شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
پايگاه تحليلي "پک آلرت"
رسانه‌هاي بزرگ دنيا تنها در اختيار 6 شرکت‌ صهيونيستي
پايگاه خبري "پک آلرت" در گزارشي با اشاره به اينكه 6 شرکت صهيونيستي حدود 96 درصد کل رسانه‌هاي دنيا را در اختيار خود دارند مي نويسد: يهوديان نه تنها رياست بزرگ‌ترين تشکيلات سرگرمي و رسانه‌اي دنيا از جمله "والت ديزني" و "تايم وارنر" را به عهده دارند، بلکه از ورود غير يهوديان به اين محدوده نيز به شدت جلوگيري مي‌کنند.
 شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
شبکه خبري "راشا تودي"
عمليات‌هاي مخفيانه پليس نيويورک و سيا براي جاسوسي از مسلمانان
شبکه خبري "راشا تودي" روسيه گزارش داد: يک قاضي دادگاه فدرال آمريکا در سال 2002 عليه قانوني راي داده است كه بر اساس آن پليس بايد پيش از جمع‌آوري اطلاعات جاسوسي در انتظار "اطلاعات ويژه‌اي" مي‌ماند و از آن زمان تاکنون اداره پليس نيويورک از اين مسئله به نفع خود استفاده کرده تا حقوق مسلمانان آمريکا بر اساس قانون اساسي اين کشور را نقض کرده و به بهانه مبارزه با تروريسم عليه آنها جاسوسي کند.
 شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
اسلام هراسي؛
42 میلیون دلار بودجه صنعت اسلام‌هراسی آمریکا + سند
بر اساس گزارش تحقیقاتی مهمی که اخیراً منتشر شد، گروه کوچکی از مؤسسات، اتاق‌های فکر، محققان، و وبلاگ‌نویسان که با هم در ارتباطند، در کمپین 10 ساله‌ای قرار دارند که به ترویج اسلام‌هراسی و ترس از مسلمانان در آمریکا و دیگر نقاط جهان می‌پردازد.
 شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
نقد مستند ظهور
تأملي در مورد فيلم مستند «نزديكي ظهور»
موضوع ظهور امام مهدي اولين و اصلي‌ترين و به عبارت دقيق‌تر تنها مسأله مهم فرا روي جامعه انساني و به ويژه مسمانان و بالاخص شيعيان است. امري كه حيات انساني مردم به آن وابسته است. اميد و آرزوي آينده‌اي روشن با آمدن او، انسان‌ها را زنده نگه داشته – دورانی که هر انسانی خواهان درک آن است و اصلی¬ترین آرزویش حضور در آن دوران نورانی می¬باشد- و با فرهنگ انتظار است كه زندگي معنا پيدا كرده است
 يکشنبه ٦ شهريور ١٣٩٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 صفحه بعدی >>