امام جعفر صادق علیه السلام: رغبت و تمایل به دنیا مایه غم و اندوه و زهد و بـى میلى به دنیا سبب راحتى قلب و بدن است . / تحف العقول صفحه 358 پيامبر (ص ) :موضع الصلوة من الدين کموضع الرأس من الجسد./ جايگاه نماز در دين ، مانند جايگاه سر در بدن است . / کنز العمال ، ج 7، حديث 18972 پيامبر (ص ) : قره عينی فی الصلاة / روشنی چشم من در نماز است . / نهج الفصاحه ، ص ,283 حديث .1343 امام علی (ع ) : فيما اوصی به اميرالمؤمنين - عليه السلام - عند وفاته : الصلوة ، الصلوة ، الصلوة . / در آن چيزی که اميرالمومنين (ع ) هنگام وفات وصيت کرد، اين بود: نماز،نماز، نماز. / مستدرک الوسائل ، ج 1، ص 173 امام صادق (ع ) :اذا قام المصلی الی الصلاة ، نزلت عليه الرحمة من اعنان السماء الی اعنان الارض و حفت به الملائکة و ناداه ملک لو يعلم هذاالمصلی ما فی الصلاة ماانفتل / هنگامی که انسان به نماز ايستاد، رحمت خدا ازآسمان بر او نازل مي شود و ملائکه اطرافش را احاطه مي کنند و فرشته ای مي گويد: اگراين نمازگزار ارزش نماز را مي دانست هيچ گاه از نماز منصرف نمي شد.( اصول کافي ، ج 3، ص 265 )
 
ويژه نامه نهم دي
براي مشاهده محتواي فايل هاي مربوطه روي عناوين كليك كنيد...
سلسله نشست های توانمند سازی روحانیون و ائمه جماعات دانشگاه ها
اولین جلسه از سلسله نشست های توانمند سازی روحانیون و ائمه جماعات دانشگاه ها در روز چهار شنبه 24/09/95 با موضوع آموزش سخنرانی ارزشمند در سالن اجتماعات نهاد برگزار شد
حمایت از تولید ملی و تاثیر آن بر سیاست کلان کشور
نام گذاری هر سال توسط مقام عظمای ولایت در راستای بسط یک اندیشه سازنده در کشور؛ نشان از دوراندیشی زعیم مسلمین جهان ؛ در پیشبرد ریزساختارهای نظام اسلامی به سوی قله های پیشرفت و معرفت انسانی دارد.
روز؛
واکنش وزارت خارجه به اظهارات اوباما
آزادی 2 تبعه آمریکایی متهم به جاسوسی در ایران در چهارشنبه هفته گذشته با شیطنت طرف آمریکایی در استقبال از این آزادی مواجه شد.
اركان اصلی بيداری اسلامی از نگاه حضرت امام خامنه‌ای
شعارها و اصول بايد تنقيح و با مبانى و محكمات اسلام تطبيق داده شوند. استقلال، آزادى، عدالت‌خواهى، تسليم نشدن در برابر استبداد و استعمار، نفى تبعيض‌هاى قومى و نژادى و مذهبى، نفى صريح صهيونيزم؛ اينها اركان نهضت‌هاى امروز كشورهاى اسلامى است و همه برگرفته از اسلام و قرآن است.
سفارت رژیم صهیونیستی در قاهره تسخیر شد + تصاویر
در حالی که برخی خبرها، حكايت از فرار سفير رژيم صهيونيستي از قاهره دارد، اخبار رسیده حاکی است که سفیر رژیم صهیونیستی به همراه همکاران خود، در فرودگاه قاهره و در بخش ویژه این فرودگاه تحت شدیدترین تدابیر امنیتی نگهداری می‌شوند تا در اسرع وقت، خود را از این کشور خارج کنند/ اکنون بسیاری از مدارک سفارت رژیم صهیونیستی، توسط جوانان انقلابی مصر به میان خیابان پرتاب شده است که...
نياز هاي آمريكا؛
آمريکا نيازمند متحداني است که ارزش هاي اسلامي را دنبال كنند
انديشکده "مرکز مطالعات راهبردي و بين‌الملل"، در گزارشي که به قلم "آنتوني كردزمن"، "وارون ويرا"، و "آرين فيتزجرالد" منتشر کرده، آورده است: ترکيه از قديم‌الايام رقيب ايران در منطقه بوده و تفاوت‌هاي سياسي و مذهبي زيادي با ايران دارد؛ اما مخالفت ترکيه با اقدامات قهري اروپا و آمريکا عليه برنامه هسته‌اي ايران، و به رسميت شناختن حق ايران در استفاده صلح‌آميز از انرژي هسته‌اي، باعث تنش در روابط ترکيه با غرب شده است.
پايگاه تحليلي "پک آلرت"
رسانه‌هاي بزرگ دنيا تنها در اختيار 6 شرکت‌ صهيونيستي
پايگاه خبري "پک آلرت" در گزارشي با اشاره به اينكه 6 شرکت صهيونيستي حدود 96 درصد کل رسانه‌هاي دنيا را در اختيار خود دارند مي نويسد: يهوديان نه تنها رياست بزرگ‌ترين تشکيلات سرگرمي و رسانه‌اي دنيا از جمله "والت ديزني" و "تايم وارنر" را به عهده دارند، بلکه از ورود غير يهوديان به اين محدوده نيز به شدت جلوگيري مي‌کنند.
شبکه خبري "راشا تودي"
عمليات‌هاي مخفيانه پليس نيويورک و سيا براي جاسوسي از مسلمانان
شبکه خبري "راشا تودي" روسيه گزارش داد: يک قاضي دادگاه فدرال آمريکا در سال 2002 عليه قانوني راي داده است كه بر اساس آن پليس بايد پيش از جمع‌آوري اطلاعات جاسوسي در انتظار "اطلاعات ويژه‌اي" مي‌ماند و از آن زمان تاکنون اداره پليس نيويورک از اين مسئله به نفع خود استفاده کرده تا حقوق مسلمانان آمريکا بر اساس قانون اساسي اين کشور را نقض کرده و به بهانه مبارزه با تروريسم عليه آنها جاسوسي کند.
اسلام هراسي؛
42 میلیون دلار بودجه صنعت اسلام‌هراسی آمریکا + سند
بر اساس گزارش تحقیقاتی مهمی که اخیراً منتشر شد، گروه کوچکی از مؤسسات، اتاق‌های فکر، محققان، و وبلاگ‌نویسان که با هم در ارتباطند، در کمپین 10 ساله‌ای قرار دارند که به ترویج اسلام‌هراسی و ترس از مسلمانان در آمریکا و دیگر نقاط جهان می‌پردازد.

2 صفحه بعدی >>