دبیر خانه ستاد عالی اقامه نماز دانشگاه های کشور(مدیریت فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها)
 

حمایت از تولید ملی و تاثیر آن بر سیاست کلان کشور
نام گذاری هر سال توسط مقام عظمای ولایت در راستای بسط یک اندیشه سازنده در کشور؛ نشان از دوراندیشی زعیم مسلمین جهان ؛ در پیشبرد ریزساختارهای نظام اسلامی به سوی قله های پیشرفت و معرفت انسانی دارد.
 شنبه ١٩ فروردين ١٣٩١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روز؛
واکنش وزارت خارجه به اظهارات اوباما
آزادی 2 تبعه آمریکایی متهم به جاسوسی در ایران در چهارشنبه هفته گذشته با شیطنت طرف آمریکایی در استقبال از این آزادی مواجه شد.
 دوشنبه ٤ مهر ١٣٩٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

اركان اصلی بيداری اسلامی از نگاه حضرت امام خامنه‌ای
شعارها و اصول بايد تنقيح و با مبانى و محكمات اسلام تطبيق داده شوند. استقلال، آزادى، عدالت‌خواهى، تسليم نشدن در برابر استبداد و استعمار، نفى تبعيض‌هاى قومى و نژادى و مذهبى، نفى صريح صهيونيزم؛ اينها اركان نهضت‌هاى امروز كشورهاى اسلامى است و همه برگرفته از اسلام و قرآن است.
 دوشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

سفارت رژیم صهیونیستی در قاهره تسخیر شد + تصاویر
در حالی که برخی خبرها، حكايت از فرار سفير رژيم صهيونيستي از قاهره دارد، اخبار رسیده حاکی است که سفیر رژیم صهیونیستی به همراه همکاران خود، در فرودگاه قاهره و در بخش ویژه این فرودگاه تحت شدیدترین تدابیر امنیتی نگهداری می‌شوند تا در اسرع وقت، خود را از این کشور خارج کنند/ اکنون بسیاری از مدارک سفارت رژیم صهیونیستی، توسط جوانان انقلابی مصر به میان خیابان پرتاب شده است که...
 شنبه ١٩ شهريور ١٣٩٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
نياز هاي آمريكا؛
آمريکا نيازمند متحداني است که ارزش هاي اسلامي را دنبال كنند
انديشکده "مرکز مطالعات راهبردي و بين‌الملل"، در گزارشي که به قلم "آنتوني كردزمن"، "وارون ويرا"، و "آرين فيتزجرالد" منتشر کرده، آورده است: ترکيه از قديم‌الايام رقيب ايران در منطقه بوده و تفاوت‌هاي سياسي و مذهبي زيادي با ايران دارد؛ اما مخالفت ترکيه با اقدامات قهري اروپا و آمريکا عليه برنامه هسته‌اي ايران، و به رسميت شناختن حق ايران در استفاده صلح‌آميز از انرژي هسته‌اي، باعث تنش در روابط ترکيه با غرب شده است.
 شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
پايگاه تحليلي "پک آلرت"
رسانه‌هاي بزرگ دنيا تنها در اختيار 6 شرکت‌ صهيونيستي
پايگاه خبري "پک آلرت" در گزارشي با اشاره به اينكه 6 شرکت صهيونيستي حدود 96 درصد کل رسانه‌هاي دنيا را در اختيار خود دارند مي نويسد: يهوديان نه تنها رياست بزرگ‌ترين تشکيلات سرگرمي و رسانه‌اي دنيا از جمله "والت ديزني" و "تايم وارنر" را به عهده دارند، بلکه از ورود غير يهوديان به اين محدوده نيز به شدت جلوگيري مي‌کنند.
 شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
شبکه خبري "راشا تودي"
عمليات‌هاي مخفيانه پليس نيويورک و سيا براي جاسوسي از مسلمانان
شبکه خبري "راشا تودي" روسيه گزارش داد: يک قاضي دادگاه فدرال آمريکا در سال 2002 عليه قانوني راي داده است كه بر اساس آن پليس بايد پيش از جمع‌آوري اطلاعات جاسوسي در انتظار "اطلاعات ويژه‌اي" مي‌ماند و از آن زمان تاکنون اداره پليس نيويورک از اين مسئله به نفع خود استفاده کرده تا حقوق مسلمانان آمريکا بر اساس قانون اساسي اين کشور را نقض کرده و به بهانه مبارزه با تروريسم عليه آنها جاسوسي کند.
 شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
اسلام هراسي؛
42 میلیون دلار بودجه صنعت اسلام‌هراسی آمریکا + سند
بر اساس گزارش تحقیقاتی مهمی که اخیراً منتشر شد، گروه کوچکی از مؤسسات، اتاق‌های فکر، محققان، و وبلاگ‌نویسان که با هم در ارتباطند، در کمپین 10 ساله‌ای قرار دارند که به ترویج اسلام‌هراسی و ترس از مسلمانان در آمریکا و دیگر نقاط جهان می‌پردازد.
 شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
نقد مستند ظهور
تأملي در مورد فيلم مستند «نزديكي ظهور»
موضوع ظهور امام مهدي اولين و اصلي‌ترين و به عبارت دقيق‌تر تنها مسأله مهم فرا روي جامعه انساني و به ويژه مسمانان و بالاخص شيعيان است. امري كه حيات انساني مردم به آن وابسته است. اميد و آرزوي آينده‌اي روشن با آمدن او، انسان‌ها را زنده نگه داشته – دورانی که هر انسانی خواهان درک آن است و اصلی¬ترین آرزویش حضور در آن دوران نورانی می¬باشد- و با فرهنگ انتظار است كه زندگي معنا پيدا كرده است
 يکشنبه ٦ شهريور ١٣٩٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
عملیات روانی ظریف بی بی سی؛
حوادث انگلیس آشوب است یا اعتراض؟
شبکه خبری بی بی سی فارسی که در جریان آشوب های اخیر جوانان معترض انگلیس، روزهای سختی را برای عرصه سازی و پوشش رسانه ای این اعتراضات می گذراند، به منظور اثبات اینکه انگلیس سرزمین ثبات است و کسی نسبت به حکومت اعتراضی ندارد و این اتفاقات، تنها آشوب و غارت نوجوانان ولگرد است، عملیات روانی پیچیده ای را در اخبار خود دنبال می کند.
 يکشنبه ٦ شهريور ١٣٩٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 صفحه بعدی >>