اخبار > برگزاری دومین نشست مدیریت فرهنگی نهاد با مسئولان دفاتر
 


تاریخ درج خبر: يکشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٥

برگزاری دومین نشست مدیریت فرهنگی نهاد با مسئولان دفاتر

 

 

نشست مشترک مدیریت فرهنگی نهاد با مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربیت مدرس عصر روز چهارشنبه 24 شهریور ماه در دفتر نهاد این دانشگاه برگزار شد.

در این نشست صمیمانه که با حضور مدیر فرهنگی نهاد و دو تن از رؤسای ادارات این مدیریت  و همچنین مدیران نهاد این دانشگاه تشکیل شده بود، حسین سروقامت مدیر فرهنگی نهاد ضمن تبیین دیدارهای دانشگاهی بین ستاد و دفاتر لزوم آن را در جهت آشنایی با فعالیت های هر دو طرف و همچنین تسهیل در امور مورد تاکید قرار داد.

وی ضمن معرفی حجت الاسلام والمسلمین افشاری رئیس اداره نماز و ائمه جماعات و حجت الاسلام والمسلمین افتخاریان رئیس مرکز قرآن و عترت ، به تحلیل وضعیت فعالیت ها، چشم اندازهای آتی و برنامه های این دو اداره پرداخت.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر فلاح رفیع مسئول نهاد دانشگاه تربیت مدرس، ضمن خوشامدگویی، برگزاری این دیدارها را مغتنم شمرد و ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این دفتر در زمینه مسجد و مناسبت های مذهبی، خوابگاهها، کانون ها، مشاوره ها، ائمه جماعات و... خواستار توجه بیش از پیش ستاد مرکزی به گسترش فعالیت های فرهنگی شد.

در جریان این نشست، مطالبی مطرح شد که اهم آن به شرح ذیل می باشد:

·     لزوم برگزاری اتاق فکر ائمه جماعات خوابگاهها و نشست های مشترک

·     لزوم بهره مندی دفاتر از کلاس های آموزش مجازی در سه سطح دانشجویی، کارمندی و استادی

·     ارسال کتاب کار از سوی نهاد مرکز به کلیه دفاتر در خصوص برگزاری برنامه های فرهنگی

·     لزوم توجه به گسترش فعالیت های قرآنی در دانشگاهها با اتخاذ تکنیک های جدید

·     تلاش نهاد مرکز برای ارتقاء نیروی انسانی و سطح علمی ائمه جماعات خوابگاهها

در این دیدار بر توسعه همکاری مشترک مدیریت فرهنگی نهاد و مسئولان نهاد در دانشگاه تربیت مدرس در بخش های فرهنگی تأکید صورت پذیرفت.

  


خروج